Country Manager - non-food retail

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s působením na vrcholové manažerské pozici ve větší firmě provozující řetězec obchodů (ideálně non-food spotřební zboží)?

Hovoříte velmi dobře anglicky ?

Bydlíte v západních, nebo středních Čechách (západně od Prahy) ?

Máme tu něco pro vás !

Pro významný zahraniční retailový řetězec se spotřebním zbožím (non-food) hledáme ředitele pro Českou republiku (Country Managera).

V této roli budete mít na starosti strategické řízení firmy (obchodního řetězce) s cílem zajistit další rozvoj na českém trhu a zvýšení efektivity práce ve firmě včetně back-office operací.

Profil kandidáta

Pokud to myslíte s přihláškou do výběrového řízení opravdu vážně, tak musíte doložit zkušenosti s řízením provozu a ekonomiky podobné rozsáhlé obchodní sítě (včetně back-office činností) a rovněž s vedením většího týmu spolupracovníků.

Dokážete motivovat své kolegy a zajistit jim optimální podmínky pro práci a zároveň efektivně komunikovat se zahraniční centrálou?

Nechybí vám strategické myšlení a dokážete identifikovat možnosti rozvoje a změn ?

To vše splňujete?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis v angličtině.

Nabízíme

Toto je vaše šance, jak využít zkušenosti, schopnosti a znalosti při dalším rozvoji obchodního řetězce v rámci ČR.

Pro Country managera je připravena odpovídající odměna a standardní benefity patřící k pozici této úrovně včetně firemního automobilu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4383885  Datum zveřejnění: 20.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.