Údržbář Forem | 3 směnný provoz, Mošnov

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zručného kandidáta, který je ochoten pracovat na nástrojárně na údržbě forem v 3 směnném provoze. Těšit se můžete na každoroční navyšování platu, fajn kolektiv a řadu benefitů.

  • montáž a demontáž forem

  • oprava forem

  • preventivní údržba forem

  • svářečské a údržbářské práce

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici

  • praxe na pozici údržbáře výhodou

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost při práci

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech a praxi

  • měsíční prémie až 20%

  • odměna za aktivitu

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • 25 dnů dovolené

  • příplatek za práci přesčas a ve státní svátek

  • roční bonus, náborový příspěvek

  • smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4383889  Datum zveřejnění: 20.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.