HR Generalista

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do týmu hledáme kolegyni / kolegu na pozici HR Generalista.

  • Plánování, nábor a výběr zaměstnanců

  • Zastřešení HR procesů

  • Realizace vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

  • Příprava pracovních smluv a pracovněprávních dokumentů

  • Pravidelné i mimořádné reportování vedení společnosti

  • Úzká spolupráce se mzdovou účetní

  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ vzdělání

  • Zkušenost v personalistice

  • Dobrou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • Schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů

  • Analytické a systémové myšlení

  • Ochota učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned

  • Pružná pracovní doba (9:00 -13:00)

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvek na stravování, závodní stravování

  • Přátelskou atmosféru ve společnosti podpořenou firemními akcemi

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4384385  Datum zveřejnění: 20.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.