Materiálový plánovač

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáte novou pracovní příležitost?

Máte zkušenost z pozice dispečera, plánovače nebo koordinátora logistiky?

Máte komunikativní angličtinu?

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme materiálové plánovače.

  • Telefonická i emailová komunikace s dodavateli (ČR i zahraničí)

  • Příprava plánů objednávek, včetně plánování přepravy

  • Zabezpečení dostatečných skladových zásob, účast na inventurách

  • Zajištění administrace spojené s chodem oddělení

Profil kandidáta

  • Zkušenost z pozice dispečera, koordinátora logistiky nebo plánovače

  • Uživatelská znalost MS Office (hlavně Excel – funkce, filtrování, kontingenční tabulky)

  • Schopnost řešit vzniklé problémy, pečlivost, samostatnost

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • 3 % nárůst mzdy každý rok

  • Týden dovolené navíc

  • Obědy zdarma

  • Příspěvek na dopravu 4 Kč/km

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • Flexi Pass karta

  • Bonusy za životní i pracovní jubilea

  • Seniority bonus (náleží po více než 6 měsících ve firmě)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4384908  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.