Projektový manažer – fotovoltaické elektrárny

Praha

Popis pozice

Developer logistických parků s důrazem na udržitelnost a životní prostředí rozšiřuje své služby pro klienty o zajištění fotovoltaické instalace a nabízí skvělou příležitost pro projektového manažera se zkušenostmi v této oblasti.

  • Řízení projektů výstavby fotovoltaických elektráren

  • Výběr a hodnocení dodavatelů, dohled nad dodacími lhůtami

  • Řízení dodavatelského řetězce, optimalizace nákupních procesů

  • Vyjednávání o cenách a smlouvách s dodavateli

  • Vyřizování reklamací

Profil kandidáta

  • Odpovídající vzdělání a praxe v energetice

  • Pracovní zkušenost na obdobné pozici

  • Dobré vyjednávací a komunikační dovednosti

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Samostatnost, proaktivita, asertivita

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje v nadnárodní společnosti

  • Vysokou míru autonomie, rychlou implementaci nových řešení

  • Příjemnou pracovní atmosféru a korektní jednání

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Automobil i k osobnímu užívání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4384909  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.