Obchodní Referent/ka s francouzštinou | 3 dny home office!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hovoříte francouzsky? Baví vás komunikovat se zákzaníky, práce s daty a na PC? Pokud ani jednoho uvedeného neobáváte, staňte se součástí týmu velké mezinárodní společnosti s unikátními projekty po celém světě. Těšte se na plno benefitů a bezkonkurenční mzdu.

  • Denní komunikace ve francouzském jazyce

  • Zpracování objednávek náhradních dílů

  • Podílení se na přípravě nabídek, zasílání poptávek dodavatelům

  • Realizace příchozích objednávek náhradních dílů u našich interních a externích dodavatelů

  • Kontrola zákaznických objednávek a jejich zadávání a aktualizace do našeho ERP systému SAP

  • Řízení projektů/objednávek od jejich přijetí až do chvíle jejich dodání

  • Řešení reklamace faktur po splatnosti

Profil kandidáta

  • Komunikativní FJ (min. B2)

  • Zkušenosti se zpracováním objednávek

  • Zkušenosti z oblasti zákaznického servisu či komunikace se zákazníkem

  • Zkušenosti s prací v ERP systému – např. SAP či jiný ERP systém (správa objednávek)

  • Orientaci na zákazníka

  • Komunikační dovednosti

  • Velkouo výhodou je i komunikativní úroveň AJ

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Home office - 3 dny v týdnu + (finanční příspěvek na práci z domu)

  • 25 dní dovolené

  • Každoroční valorizace mezd

  • MultiSport karta

  • Možnost se vzdělávat – externí kurzy a konference

  • Jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online

  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)

  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)

  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu

  • Notebook a mobilní telefon

  • Volno navíc při mimořádných životních událostech

  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)

  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4384912  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.