Strategický nákupčí

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta podnikajícího v oblasti energetiky hledáme vhodného kandidáta na pozici Category Managera / Nákupčího.
Hledáme kandidáta, který má podvědomí o nákupu, ideálně obdobnou zkušenost a zájem být v odvětví energetiky.

  • Strategický nákup materiálů.

  • Starost o klíčové dodavatele včetně uzavíraní nových smluv, vyjednávání cen, sledování plnění podmínek apod.

  • Spolupráce s vývojáři, dalšími techniky a s oddělením kvality.

  • Úspory a snižování nákladů.

  • Analýza trhu a dodavatelů.

  • Výběr a hodnocení nových dodavatelů.

Profil kandidáta

  • Ideálně alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici.

  • Angličtinu na úrovni B2.

  • Znalost nákupního procesu.

  • Víte jak vyjednávat a současně budovat kvalitní obchodní vztahy.

  • Samostatnost, pečlivost, tah na branku.

  • Znalost SAP výhodou.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Odpovídající finanční ohodnocení.

  • Podpora ze strany manažera kolegů.

  • Práce v malém týmu.

  • 5 týdnů dovolené.

  • 7,5 hodin pružné pracovní doby.

  • Dotované stravování v závodní jídelně/stravenky.

  • Cafeteria.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Vyhodný tarif.

  • Odměny za odpracované roky.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4385802  Datum zveřejnění: 22.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.