Vedoucí kvality dodavatelů - Klášterec nad Ohří

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro společnost zabývající se inovacemi v oblasti autobilového průmyslu hledáme zkušeného vedoucího kvality dodavatelů.

  • Řízení dodavatelské kvality

  • Vedení oddělení vstupní kontroly, aktualizace kontrolních plánů

  • Příprava a účast na zákaznických, certifikačních a interních auditech a následné zajištění nápravných opatření

  • Vedení reklamací dodavatelů (reklamace vadných dílů, vyhodnocování nápravných opatření formou 8D reportů, zajištění výběrů a víceprací, fakturace nákladů atd.)

  • Spolupráce na zlepšení kvality subdodávek (statistické hodnocení, jednání s dodavateli atd.)

Profil kandidáta

  • Technická škola/ VŠ (elektro/mechatronika výhodou)

  • Zkušenosti na obdobné pozici

  • Dobré prezentační schopnosti

  • Povědomí o IATF 16949:2016, 8D, SPC, NTFV, VDA19

  • Znalost práce na PC (Windows, MS Office)

  • Aktivní NJ nebo AJ (min. úroveň B2)

  • Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat)

  • Flexibilita, odolnost vůči stresu, týmový duch, empatie, drive

Nabízíme

  • Práce s unikátním know-how a procesním řízením

  • Práci v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy

  • 25 dní dovolené

  • Další zajímavé benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4386097  Datum zveřejnění: 22.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.