Skladník - přímo do kmene společnosti!

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro výrobní firmu v Liberci, hledáme šikovného skladníka přímo do kmene společnosti.

Možnost výběru směn: 3 směny nebo 12tky

Nástup možný ihned.

  • Obsluha manipulační techniky, např. VZV, retruck, vláček

  • Příjem materiálu, zaskladňování, vychystávání

  • Zásobování výrobních linek

  • Práce se čtečkou

Profil kandidáta

  • Praxe ze skladu

  • Ideálně zkušenost s VZV (průkaz vám klidně ve firmě zdarma obnoví)

  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Mzdu dle předchozích zkušeností

  • Závodní stravování (obědy za pár korun)

  • Za noční směny stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Skvělá dostupnost a časté spoje autobusů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4386542  Datum zveřejnění: 22.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.