Metrolog/technik kvality

Středočeský kraj

Popis pozice

Menší automotive závod se sídlem přímo v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného kandidáta.

  • vytváření programů pro 3D měření v prostředí PC-DMIS

  • provádění destruktivních zkoušek

  • zajištění vstupní, procesní a výstupní kvality

Profil kandidáta

  • praktické znalosti a zkušenosti s 3D programováním a měřením

  • zkušenost s používáním nástrojů kvality

  • středně pokročilá znalost anglického jazyka

  • spolehlivost a smysl pro přesnost

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti

  • zajímavé finanční ohodnocení + pravidelné roční bonusy

  • stravenky v hodnotě 95,- plně dotované

  • flexibilní pracovní doba

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Kolín

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4386658  Datum zveřejnění: 23.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.