Finanční analytik do výrobní firmy

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte dostatečné nadšení pro čísla? Považujete se za pečlivého a spolehlivého člověka a máte alespoň menší zkušenost z controllingu? Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, aktuálně obsazujeme pozici Financial controller/analyst.

  • budete nést zodpovědnost za hlídání nastaveného rozpočtu

  • analyzovat odchylky cen, odchylky v rámci rozpočtu

  • vytvářet prognózy, zpracovávat cenové podklady

  • budete zodpovídat za finanční správnost BOM a majetku

Profil kandidáta

  • angličtina slovem i písmem – budete komunikovat s kolegy ze zahraničí

  • zkušenost se SAPem (především moduly FI, CO, MM, IM)

  • zkušenost z obdobné pozice z výrobní firmy

  • VŠ vzdělání ekonomického směru a němčina výhodou, nikoliv podmínkou

  • nezbytná je také uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • pracovní dobu s flexibilním začátkem i koncem

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování přímo na pracovišti

  • výbornou dopravní dostupnost jak autem, tak MHD

  • zázemí americké společnosti, která v Brně tvoří nové pracovní příležitosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4387215  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.