Mzdový/á účetní

Liberecký kraj

Popis pozice

  • Vedení kompletní mzdové agendy v systému SAP

  • Spolupráce s exekutorskými úřady

  • Mzdové výkaznictví a archivace

  • Komunikace se zaměstnanci, úřady a státními institucemi

  • Účast na provádění měsíčních a ročních závěrek, RZD, vyúčtování zálohové a srážkové daně z příjmů, povinný podíl, ELDP, statistiky, atd.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou

  • Zkušenost se zpracováním mzdového účetnictví ve výrobní firmě

  • Znalost mzdové legislativy a souvisejících předpisů

  • Znalost systému MS Office (především Excel)

  • Anglický jazyk (základy)

  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Fin. ohodnocení dle Vašich představ a zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování (obědy za pár korun)

  • Pružná pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu a jiné poukázky

  • Kurzy a vzdělávací školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4387571  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.