Vývojový inženýr

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a zkušenosti na obdobné pozici?

Nebo jste čerstvým absolventem a láká vás pracovat pro výrobu?

Nabízíme loajální a stabilní prostředí a ještě k tomu výbornou mzdu.

  • příprava dat pro projekty a vyvíjené produkty

  • kooperace s ostatními odděleními v rámci optimalizace vyráběných modelů

  • příprava jednotek pro komunikaci s mateřskou společností v cizině

  • vytváření výkresové dokumentace

  • spolupráce s oddělením výroby

  • komunikace s externími dodavateli

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru (ideálně v oboru strojní nebo elektro)

  • vhodné i pro absolventy

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni nutností

  • lepší základy s programem Excel a PowerPoint

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • schopnost pracovat v grafickém programu

Nabízíme

  • náborový příspěvek 30.000,-

  • relokační příspěvek 50.000,-

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • pravidelné navyšování mzdy

  • stabilní zaměstnání

  • moderní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4387909  Datum zveřejnění: 26.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.