Technolog s AJ (B2) | Novojičínsko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme posilu na oddělení technologie do výrobní společnosti. Pokud jste čerstvý absolvent nebo zkušený technolog, dejte mi o sobě vědět, společnost upraví pozici vám na míru. Pokud máte zkušenosti ze slévání, je to plus. :-) Těšit se můžete na celou řadu benefitů a příjemný kolektiv.

  • Dohled nad správnými technologickými postupy ve výrobě

  • Kontrola dodržování kvalitativních požadavků

  • Kontrola nastavení licích strojů, tavících pecí, žíhacích pecí

  • Vzorkování nových produktů

  • Tvorba a aktualizace dokumentace

  • Reagování na náhlé změny (řešení operativních problému technologie výroby)

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z výroby, s výrobními technologiemi výhodou

  • AJ komunikativně, lepší B1, ideálně B2 (komunikace se zahraničními kolegy)

  • Aktivní znalost PC

  • Týmový duch

  • Proaktivita v řešení problémů

  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • 13. plat

  • Pololetní odměny

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Příspěvek na stravování

  • Pružná pracovní doba

  • Jazykové kurzy

  • Příspěvek na multisport kartu

  • Flexi passy

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Pravidelné navyšování mzdy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4387913  Datum zveřejnění: 26.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.