Skladník - 3 směny nebo 12ctky - přímo do kmene

Liberecký kraj

Popis pozice

Preferujete práci na 3 směny nebo 12ctky?

Máte zkušenosti s manipulační technikou?

Chcete nastoupit přímo do kmene společnosti?

Pak tu mám zajímavou pracovní nabídku na pozici skladník s nástupem ihned :)

  • práce s manipulační technikou ve skladu (VZV, retruck..)

  • příjem a výdej materiálu, kontrola materiálových zásob

  • zásobování jednotlivých výrobních linek

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti s manipulační technikou

  • dochvilnost, spolehlivost

Nabízíme

  • nástupní mzdu 24 - 30 000 Kč (dle zkušeností)

  • zvýhodněné závodní stravování, v případě noční směny stravenka (kantýna je v noci zavřená)

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • multisport karta za zvýhodněnou cenu

  • nástup přímo do kmene společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4388438  Datum zveřejnění: 26.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.