Montér / strojírenský dělník na 2 směny ( 35.000 kč + 13. plat )

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovné, fyzicky zdatné montážníky! Těšit se můžete na 13.plat a mnoho dalších benefitů.
Nástup do týdne!

Sestavování strojírenských a stavebních dílců do finálního produktu.

Profil kandidáta

  • praxi, jako montážník, či zedník, stavební činnost, strojírenská montáž apod.

  • manuální zručnost

  • fyzická zdatnost, schopnost týmové práce

  • ochota pracovat na ranní a odpolední

  • vhodné i pro fyzicky zdatné absolventy

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností

  • 13. plat– navýšení mzdy po zkušební doběpravidelnou valorizaci mzdy

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4388605  Datum zveřejnění: 26.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.