Skladník s VZV - pouze ranní směna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Firma sídlíci v Brně - Tuřanech hledá do svých řád nové kolegy - zkušené skladníky.
Náplní práce je nakládka/vykládka kamionu včetně fyzické manipulace se zbožím (překládka zboží, příprava na paletu), příjem a expedice zboží, práce s baličkou, se čtečkou, obsluha manipulační techniky (VZV, systémový vozík ) apod.

Profil kandidáta

  • zkušenosti z obdobné pozice

  • praxi s řízením VZV (průkaz být nemusí, můžeme zařídit)

Nabízíme

  • juniorskou i seniorskou pozici

  • možnost kariérního růstu

  • valorizaci mzdy každé 2 roky

  • penzijní připojištění

  • životní pojištění

  • příspěvek na stravování apod.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4388609  Datum zveřejnění: 26.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.