Skladník s VZV (160 Kč/hod ) - ranní směna

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu! Kandidáta, který je držitelem oprávnění na VZV a má s řízením zkušenosti. Místo pracoviště je Hulín.

  • manipulace se zbožím za pomocí VZV

  • příprava zboží k expedici  (strojírenský materiál)

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici skladník s VZV

  • papíry na VZV (ideálně do 5t, propadlé nevadí)

  • pozitivní přístup při řešení vzniklých situací

Nabízíme

  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku

  • půlroční a roční prémie

  • teplý oběd ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech, očkování proti chřipce, finanční odměny při životním a pracovním výročí a řada dalších benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4388748  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.