Svářeč plastů - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Baví tě řemeslné práce?

Pokud ano, jsi jistě manuálně zručný. A chceš zkusit něco nového?

Pak právě tebe hledáme na svařování plastů ve velmi perspektivní firmě v Liberci, která se zabývá výrobou technologických zařízení pro výrobu čipů.

  • svařování plastových dílů horkým vzduchem podle výkresové dokumentace.

Profil kandidáta

  • SOU s vyučením,

  • manuální zručnost,

  • pečlivost a zodpovědnost,

  • zkušenosti se svařováním výhodou.

Nabízíme

  • mzdu až 30 000 Kč,

  • práci pouze na denní směny 6:00 - 18:00 - krátký/dlouhý týden,

  • stravenky,

  • příspěvek na dopravu,

  • příspěvek na Multisport kartu,

  • přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO,

  • rodinné benefity.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Konopáčová
+420 602 437 489
ID: 4389021  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.