Recepční - Facility Support

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme vhodnou posilu do týmu na pozici - Specialista provozu kanceláře - Facility Support, pokud jsi komunikativní, máš příjemné a profesionální vystupování a láka tě práce ve stabilní a prestižní společnosti tato příležitost je právě pro tebe!

  • Monitorování všech problémů s údržbou a podávání zpráv příslušným stranám, včetně zajištění opravy/výměny

  • Kuchyňské prostory (včetně inventury), doplňování a objednávání nových zásob

  • Údržba kávovarů

  • Údržba skladovacích prostor

  • Podpora všech aktivit na pracovišti

  • Všeobecné povinnosti recepce – návštěvy, rezervace taxi/hotelů, objednávání cateringu, poštovní a kurýrní služby

  • Péče o zaměstnance a jejich pracovní potřeby

  • Méně administrativy, více operativní a manuální práce

  • Řízení zásob skladů

  • Komunikace s dodavateli

  • Zajištění distribuce piva zaměstnancům, sledování stavu zásob a zodpovědnost za manipulaci s dodávkami

  • Jakékoli další ad hoc úkoly požadované vedoucím pracoviště

Profil kandidáta

  • Uživatelská znalost Microsoft Office včetně Wordu, Excelu a Outlooku/SAP výhodou

  • Skvělé mezilidské, komunikační a zákaznické dovednosti

  • Vynikající týmový hráč

  • Skvělé organizační schopnosti

  • Schopnost pracovat bez dozoru a z vlastní iniciativy

  • Zkušenosti s recepcí výhodou

  • Plynulá čeština/slovenština a angličtina

Nabízíme

  • Dlouhodobá spolupráce

  • Plný úvazek

  • Různorodá role ve stabilní společnosti

  • Multikulturní přátelské prostředí

  • Moderní kanceláře

  • Benefity: 25 dní dovolené, stravenky, Multisport karta, firemní produkty

  • Nástup Ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Farida Alieva
+420 703 865 271
ID: 4389535  Datum zveřejnění: 28.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.