Montážní dělník - výroba čipů v Liberci

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z výroby?

Chcete pracovat mimo automotive?

Pak by Vás mohla lákat tato pracovní nabídka... hledáme montážní dělníky na 2 směny!

Jedná se o fyzicky náročnou práci, z toho důvodu přibíráme pouze muže.
  • montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů

  • elektronická evidence operací

  • průběžná kontrola kvality výrobků

  • spolupráce v rámci reklamace

Profil kandidáta

  • ochota pracovat na 2 směny ranní/odpolední (víkendy volné)

  • zkušenost s montáží

  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • nástupní mzda 157,30 Kč/hod.

  • stravenky

  • příspěvek na dopravu pro mimo liberecké

  • dovolená navíc

  • flexipassy

  • občerstvení na pracovišti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4389537  Datum zveřejnění: 28.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.