Spěchá! Seřizovač vstřikolisu (35 000 - 39 000 Kč) Junior/senior

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovné Seřizovače, zkušeného i bez praxe!

Místo máme pro juniora (pomocného Seřizovače) i zkušeného seniora, kterého náležitě ohodnotíme.
Nástup ihned, nebo dle Vašich možností.

  • seřizování vstřikolisu, nastavování stroje a výměna forem

  • zodpovědnost za rozjezd výroby

  • spolupráce s procesními inženýry, údržbou a kvalitou

Profil kandidáta

  • praxe na podobné pozici, zkušenosti se vstřikolisy, alespoň 1 rok (junior i bez praxe!)

  • výhodou znalost ovládání strojů Demag a robotů Wittmann

  • chuť se učit a zodpovědný přístup

  • jedná se o nepřetržitý provoz s lákavým fin. ohodnocením

  • možno najít cestu jiného režimu směnnosti, dle potřeb kandidáta

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • roční a jiné bonusy

  • přispíváme na veřejnou dopravu

  • dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti

  • odborné vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4389542  Datum zveřejnění: 28.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.