Skladník – Team Leader s němčinou

Praha

Popis pozice

Pro zkušeného skladníka s komunikativní znalostí němčiny máme skvělou příležitost kariérního posunu na pozici Team Leadera skladu!

  • Vedení skladu ve spolupráci s nadřízeným

  • Řízení malého týmu

  • Komunikace s kolegy v Německu

  • Příprava zakázek, pomoc při expedici

  • Analýza využívání skladových prostor

  • Pravidelné inventury, řízení dokumentace

Profil kandidáta

  • Ukončené SŠ vzdělání

  • Zkušenost s prací ve skladu (průkaz na VZV výhodou)

  • Komunikativní znalost německého jazyka

  • Zkušenost s vedením týmu vítána

Nabízíme

  • Měsíční bonusy až 10.000 Kč po zapracování

  • Pevná pracovní doba, jednosměnný provoz

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • Příjemné pracovní prostředí na severním okraji Prahy

  • Zkušení kolegové, kteří Vám se vším pomohou

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4390397  Datum zveřejnění: 29.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.