Nákupčí - Category manager

Praha

Popis pozice

Pokud máte zkušenost z oblasti nákupu, nabízíme zajímavou příležitost v technicky zaměřené společnosti se sídlem na Praze 4!

  • Zajištění nákupního procesu – dle požadavků od techniků/vývojářů vybrat dodavatele a dohlédnout na správný průběh

  • Aktivní management dodavatelů (výběr, hodnocení, rozvoj vztahů)

  • Starost o klíčové dodavatele (uzavírání nových smluv, sledování plnění podmínek)

  • Úspory a snižování nákladů, spolupráce s oddělením kvality

  • Spolupráce při zavádění změn materiálu

Profil kandidáta

  • Zkušenost min. 3 roky v oblasti nákupu, category managementu, supply chain atd.

  • Znalost nákupního procesu (znalost SAP výhodou)

  • Dobré vyjednávací schopnosti, současně důraz na budování dlouhodobých vztahů

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (dodavatelé jsou z celého světa)

  • Pečlivé vedení dokumentace a interních záznamů

  • Systematičnost, organizační dovednosti, samostatnost

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení + odměny za odpracované roky

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy v oblasti energie

  • Zkušený manažer týmu a velmi nápomocní kolegové

  • Zkrácená flexibilní pracovní doba

  • Týden placené dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované stravování

  • Cafeteria až 6.000 Kč ročně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4390401  Datum zveřejnění: 29.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.