Obsluha výrobní linky

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost, sídlící severně od Domažlic, hledáme šikovné a technicky zaměřené uchazeče a uchazečky, kteří by měli na starost automatizované výrobní linky, jejich obsluhu a jednoduchou údržbu. Pracuje se v nepřetržitém provozu.

  • Obsluha automatické montážní linky

  • Sledování plynulosti výroby

  • Vizuální kontrola vstupního materiálu

  • Doplňování materiálu do zásobníků

  • Vyplňování výrobních dokumentů

  • Balení hotových výrobků na palety

  • Spolupráce s údržbou a kvalitou

  • Práce ve směnném provozu (12h)

Profil kandidáta

  • Výuční list technického zaměření nebo odpovídající technická praxe se stroji

  • Šikovné ruce a smysl pro techniku

  • Stabilita - dlouhodobé působení ve firmách

  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Mzda 32.300 - 39.100Kč na základě zkušeností

  • Vánoční odměny

  • Příspěvek na dojíždění - 3,50Kč/km

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Kafetérie

  • Týden dovolené navíc

  • Kvalitní zaškolení

  • Možnost jazykových kurzů

  • Odměny za zlepšováky a doporučení nového kolegy

  • Pravidelné firemní akce

  • Klimatizované prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4391507  Datum zveřejnění: 29.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.