Projektový manažer ve stavebnictví

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do společnosti, zabývající se realizací zakázek v segmentu občanské výstavby - pozemní stavby, hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

  • Komplexní vedení projektu po stránce technické, finanční, obchodní a organizační.

  • Řízení přípravného týmu projektu (architekt, projektant, inženýring, konzultanti).

  • Specifikace projektu/investičního záměru, kalkulace nákladů, výnosů, sestavování rozpočtů, harmonogramů.

  • Průběžná kontrola a zodpovědnost za projekt z hlediska nákladů, výnosů, rozpočtů, lhůt a kvality.

  • Komunikace se státními institucemi nutnými k povolování a provedení projektů.

  • Komunikace s externími dodavateli, příprava a kontrola smluvní dokumentace.

  • Aktivní spolupráce s nadřízeným a ostatními členy týmu a společnosti.

  • Aktivní sledování stavu a vývoje rezidenčního trhu v Ostravě a okolí.

Profil kandidáta

  • Vzdělání ve stavební nebo stavebně-ekonomické oblasti

  • Zkušenost s vedením developerských projektů, ideálně rezidenčního charakteru

  • Znalost přípravné i realizační fáze projektů

  • Manažerské a organizační schopnosti, ekonomické uvažování

  • Znalost MS Office a MS Project, AutoCAD

Nabízíme

  • Čtvrtletní prémie

  • Po zapracování možnost HO

  • Flexibilní pracovní doba

  • Telefon, notebook

  • Firemní akce a školení

  • Dovolená navíc

  • Stravenky, cafeterie

  • Školení, podpora dalšího vzdělávání

  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění

  • Možnost kariérně růst

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4391730  Datum zveřejnění: 29.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.