Projektový nákupčí s AJ | Ostrava, 13. plat!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s nákupem v automotive? Hovoříte anglicky? Pokud ano, dejte o sobě vědět a budete se účastnit zajímavých projektů pro velké značky automotive světa. Přidejte se k příjemným kolegům na oddělení nákupu kde vás čeká atraktivní odměna, 13. plat a mnoho dalšího.

  • Tvorba nákupních objednávek dle požadavků a potřeb nových projektů

  • Komunikace s dodavateli ze zahraničí - denní využití AJ

  • Spolupráce s odděleními plánování a zákaznickým servisem

  • Odpovědnost za zajištění dodávek v předem určeném čase, množství a kvalitě

  • Pravidelné hodnocení dodavatelů

  • Optimalizace nákladů, hledání úspor

  • Příprava a tvorba reportů pro vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z oblasti plánování, nákupu či logistiky

  • Komunikativní AJ, min. B2

  • Znalost MS Office (primárně Excel)

  • Dobré komunikační a organizační dovednosti

  • Samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Atraktivní mzda

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravné

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Možnost jazykového kurzu AJ

  • Dobrá dostupnost MHD či možnost parkování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4393091  Datum zveřejnění: 1.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.