Technický ředitel – hotely

Praha

Popis pozice

Pro menší síť hotelů hledáme zkušeného manažera, který bude mít zodpovědnost za technické oddělení, včetně údržby, investic a facility služeb.

  • Příprava rozpočtu oddělení a jednotlivých projektů, vypracování akčních/investičních plánů

  • Dohled nad činnostmi údržby včetně prací subdodavatelů

  • Odpovědnost za preventivní údržbu a zajištění všech nutných oprav a revizí

  • Kontrola provozu, proaktivní řešení problémů, zlepšování procesů

  • Zodpovědnost za výběrová řízení v oblasti IT, energií a facility služeb

  • Personální agenda (nábor nových zaměstnanců, zaškolování, rozvoj, motivace)

  • Komunikace s manažery jednotlivých hotelů a finančním oddělením

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření

  • Praktické technické znalosti a dovednosti (údržba/správa budov)

  • Praxe na relevantní pozici min. 5 let

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Zkušenost s tvorbou Capex a Opex rozpočtů

  • Samostatnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + odměny

  • Podpora ze strany stávajícího technického ředitele při přebírání agendy

  • Jako jeden ze členů TOP managementu budete reportovat přímo výkonnému řediteli společnosti

  • Slevy na ubytování a možnost využití vybavení hotelu

  • Zvýhodněné stravování

  • Možnost osobního i profesního rozvoje – tréninková akademie

  • Firemní akce i pro členy rodiny, firemní sportovní aktivity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4393313  Datum zveřejnění: 2.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.