Konstruktér

Liberecký kraj

Popis pozice

Na základě návrhu designéra budete konstruovat plastiky/svítidla převážně ze skla a kovu.

Budete připravovat kompletní technickou dokumentaci projektů a pracovat na velké variabilitě zadání od meších instalací pro soukromé rezidence až po velké komerční a developerské projekty.

Spolupráce napříč odděleními projektového řízení, designu a výroby se nevyhnete a společně se budete podílet na finálním auditu řešení s dalšími odborníky.

U nás je hlavním stavebním kamenem týmová práce a při náročném projektu je potřeba dát všechny hlavy dohromady a vymyslet to nejlepší možné řešení.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • Aj - min. B1

  • Znalost programů AutoCAD, Invetor a 3D modelace

  • Vzdělání v oboru nebo praxe na obdobné pozici

  • Samostatnost, spolehlivost a osobnost týmového hráče

Nabízíme

  • Nástup možný ihned

  • Fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností (40-55 000 Kč)

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • HO

  • Notebook a mobil

  • Stravenkový paušál

  • Kafetérie

  • Multisport Karta

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4393691  Datum zveřejnění: 2.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.