Vedoucí maloobchodní pobočky

Karlovarský kraj

Popis pozice

Máte blízko k elektru a zvládnete motivovat, stmelit a řídit menší tým v rámci prodejní pobočky materiálu? Pokud ANO, čtěte dál!

  • Vedení maloobchodní pobočky s elektro materiálem

  • Řízení 3 zaměstnanců pobočky

  • Zpracování nabídek od zákazníků, složitější nabídky se předávají ke zpracování na centrálu

  • Technické poradenství zákazníkům

  • Rozvoj a udržování vztahů se zákazníky

  • Obchodní činnost v rámci svěřeného regionu

  • Reporting vedení společnosti

  • Velmi pestrá práce

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání - elektro je velkým plus

  • Zkušenost, nebo předpoklad pro vedení malého týmu

  • Akční a autoritativní povaha

  • ŘP sk. B

  • Být ochotný dělat, co je potřeba - univerzálnost

Nabízíme

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč na základě zkušeností

  • Měsíční bonusy

  • Roční bonus

  • Stravenkový paušál 80Kč/směna

  • 2 dny sick days

  • Jednosměnny provoz

  • Pravidelné firemní akce

  • Slevy na firemní sortiment

  • Příjemné, rodinné prostředí v malém kolektivu

  • Možnost profesního růstu v rámci firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4394138  Datum zveřejnění: 2.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.