Zástupce vedoucího prodejny

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme zkušeného a zodpovědného zástupce vedoucího prodejny do nově zrekonstruované prodejny s luxusními potravinami v centru Prahy. Pokud si chcete prohloubit své organizační schopnosti, zkušenosti s obchodem nebo s vedením týmu, zašlete nám svůj životopis a my se určitě ozveme zpět.

  • Dohled nad chodem prodejny

  • Vedení týmu zaměstnanců prodejny

  • Koordinace obchodních činností a objednávání zboží

  • Administrativa spojená s vedením prodejny

  • Inventura zboží

  • Organizace prodejny i skladu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s prodejem

  • Zkušenosti s vedením lidí

  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoli podmínkou!

  • Komunikativní znalost angličtiny (také pohovor s klientem proběhne v anglickém jazyce)

  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Práce v centru Prahy

  • Po jednom roce nárok na 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • Zlevněné stravování ve vedlejším hotelu

  • Sleva na zboží na prodejně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Saladiakova
ID: 4394336  Datum zveřejnění: 3.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.