Skladník

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste z okolí Turnova?

Máte zkušenosti s prací ve skladu?

Pak právě vás hledáme na pozici skladníka s nástupem ihned do kmenového stavu společnosti.

  • příjem a kontrola materiálu,

  • expedice hotových výrobků,

  • zpracování dokumentace.

Profil kandidáta

  • SOU s vyučením,

  • platný průkaz na VZV,

  • ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu,

  • základní znalost práce na počítači.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené,

  • příplatky za směnnost,

  • čtvrtletní bonus až 2700 Kč,

  • 13. plat,

  • příspěvek na penzijní připojištění,

  • závodní stravování,

  • Multisport karta, bonus za docházku, za pracovní výročí, a jiné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Konopáčová
+420 602 437 489
ID: 4394609  Datum zveřejnění: 3.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.