Manažer nákupu

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte praxi ve vedení nákupního oddělení? Zkušenosti s dodavateli v oblasti komplexních celků, železa či jiných kovů popř. plastů? Hledáte novou výzvu ve stabilní firmě s jasnou vizí do budoucna?

Pro klienta z výrobní sféry hledám nového Manažera nákupu s přesahem do logistiky!

Ideální kandidát je dobrým vyjednavačem i týmovým hráčem, umí vést lidi a motivovat je ke společným cílům. Vymýšlí nové strategie, hledá nové možnosti, nezalekne se překážek a je rozený diplomat...

... našli jste se v tomto popisu? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis, ráda s Vámi projdu další detaily nabízené pozice!

Náplň práce:

  • vedení nákupního oddělení (15 zkušených nákupčích)

  • tvorba a implementace nákupních strategií

  • sestavování rozpočtu v oddělení

  • komplexní řízenní nákupních procesů a jejich optimalizace

  • monitoring trhu, hledání úspor

  • vyjednávání o cenách, vedení výběrových řízení na nové dodavatele

  • manažerské zastřešení oddělení logistiky (toto oddělení má vlastního vedoucího)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technickéh směru popř. technická praxe

  • zkušenosti ve vedení nákupu (přesah do logistiky výhodou)

  • aktivní znalost angličtiny

  • manažerské dovednosti a přirozená autorita

  • vyjednávací schopnosti a analytické myšlení

  • schopnost práce s týmem

  • systémový přístup a selský rozum

Nabízíme

  • odpovídající ohodnocení

  • manažerské odměny

  • 13. a 14. plat dle hospodářských výsledků firmy

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • stravování ve firemní kantýně nebo stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

V případě Vašeho zájmu zasílejte životopisy přes "odpovědět" a poté Vás budu kontaktovat s dalším postupem.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4395046  Datum zveřejnění: 3.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.