Montážní dělník/dělnice - 2 směny - nástup ihned!

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z výroby? Hledáme montážní dělník do automotive firmy na 2 nebo 3 směny.

Získejte stabilní práci ve fajn kolektivu s rychlým přestupem do kmene!
Budete pracovat ve výrobě loketních opěrek ve dvousměnném nebo třísměnném provozu /záleží na Vaší preferenci.

Hlavní náplní práce je potahování opěrek kůží a textilem, kontrola jednotlivých kusů a dokončovací práce.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu (osmihodinové směny ranní/odpolední) nebo třísměnném provozu (osmihodinové směny ranní/odpolední/noční).

Profil kandidáta

Přivítáme předchozí zkušenosti z výroby (ideálně automotive).

Nabízíme

Získáte nástupní mzdu 107,50 Kč/hod. a k ní variabilní bonus 34 % (tedy nástupní mzda cca 136 Kč/hod. při plném bonusu).

Mzda se navíc postupně rychle navyšuje, pokud splníte manuální testy.

Dále nabízíme:

– zvýhodněné závodní stravování – oběd nebo večeře od 29 Kč

– rychlý přestup do kmene (cca po 4 měsících)

a další výhody.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4395187  Datum zveřejnění: 4.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.