Svářeč/ka v rodinném prostředí - 2 směny + 13. a 14. plat

Liberecký kraj

Popis pozice

  •  Sestavování, bodování a sváření dílů dle výkresové dokumentace

  • Svařování plechů a profilů

  • Příprava a manipulace s materiálem

  • Práce pouze na 2 směny

Profil kandidáta

  • SOU - výuční list v oboru zámečník nebo 3 roky praxe

  • Svářečský průkaz nebo zkušenosti v oboru

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • VÝHODOU: jeřábnický, vazačský, VZV průkaz, zkušenosti s ovládáním robotického pracoviště

Nabízíme

  • 13. a 14. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • Zvýhodněné závodní stravování

  • Zázemí stabilní společnosti s rodinným prostředím

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Systém finančních i nefinančních benefitů

  • Pravidelné vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4396287  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.