Vedoucí směny ve výrobní firmě - dvě směny, ne automotive

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní práci v nestabilní době? Máte zkušenost s vedením lidí ve výrobní firmě? Práce ve dvousměnném provozu vám vyhovuje? Neváhejte a zašlete životopis!

Pro výrobní firmu mimo automotive v Plzni hledáme GROUP LEADERA!

  • Vedení a organizace týmu ve 2-směnném provozu

  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu v rámci dostupných prostředků

  • Dohled nad dodržováním BOZP

  • Reporting plnění ukazatelů a správa dat v MS Excel a ERP systému

  • Dodržování požadované úrovně kvality výrobků

Profil kandidáta

  • Vyučení nebo maturita v technickém oboru

  • Praxe na pozici spojené s vedením týmu

  • Pokročilá znalost MS Excel

  • Technické myšlení

  • Povědomí o principech KAIZEN, MUDA a QRQC výhodou

Nabízíme

  • Profesní vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • Dotované závodní stravování

  • Pololetní a roční bonusy/prémie

  • Příspěvek na dojíždění

  • Zaměstnanecký program Cafeteria

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eliška Štvánová
+420773769178
ID: 4396578  Datum zveřejnění: 5.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.