IT support junior do dánské textilní společnosti

Kladno, Česko

Popis pozice

Do textilní společnosti, která vyrábí a dodává textilie a výrobky související s textilem architektům, návrhářům a soukromým spotřebitelům v Evropě i na celém světě, hledáme IT nadšence, který již má zkušenosti s IT supportem a bude posilou na pobočce v Kladně.
Co bude Tvým úkolem?

  • Zajištění instalace a konfigurace HW & SW (PC, kamer, tiskáren, čteček apod.)

  • Řešení technických problémů a reklamací

  • Pravidelná kontrola a údržba zařízení

  • Být technickou podporou ostatním kolegům

  • Školení zaměstnanců na používání IT technologií

  • Vedení evidenci IT zařízení (inventury, reporting)

  • Úzká spolupráce s IT oddělením na centrále v Dánsku

  • Komunikace s kolegy v Dánsku a v Německu - využití anglického jazyka

Profil kandidáta

Jak si Tě představujeme?

  • Již máš zkušenosti na obdobné pozici

  • Min. SŠ vzdělání - ideálně IT nebo technického zaměření

  • Zajímáš se o IT technologie (HW, SW, instalace PC)

  • Znalost OS Windows, Office 365, Adobe a další běžné uživatelské SW

  • Komunikativní angličtina

Co se bude hodit:

  • Zkušenost s Dynamics 365

  • Znalosti MS jako je AD, DNS,DHCP, Intune, Exchange Online a Azure

Nabízíme

  • Skvělou firemní kulturu

  • Práci v jednosměnném provozu bez zbytečných přesčasů a víkendů

  • Malý příjemný tým - v plánu je přijmout okolo 70 kmenových lidí

  • Příjemné pracovní prostředí v nové budově, 5 týdnů dovolené, podíl na zisku, když se firmě bude dobře dařit, občerstvení na pracovišti zdarma, obědy za velmi příjemnou cenu a pohodovou práci

  • Občasné služební cesty a mezinárodní IT semináře do Dánska či Německa

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4398298  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.