.NET dev - Microsoft 365/Azure (full remote)

Práce z domu

Popis pozice

Chcete pracovat pro předního dodavatele ICT řešení v Evropě v rámci produktů od Microsoftu? V tom případě jste náš člověk. Pro našeho klienta aktuálně hledáme posilu do týmu, která bude chtít rozvíjet a implementovat systémy pro podporu spolupráce středních i větších organizací.
Hledáme někoho, kdo si rozumí s platformou Microsoft 365, Azure a Sharepointem a chce pracovat na zakázkách z ČR i ze zahraničí.

Hlavní náplní práce je návrh, vývoj a implementace systémů v různých oblastech (podnikové, ekonomické systémy, školství, zdravotnictví atd.) pod .NET/C#. Neobejdete se ani bez dokumentace a komunikace se zákazníkem.

Profil kandidáta

Jste náš člověk, jestli už máte za sebou:

  • alespoň 2 roky v .NET/C#

  • základní znalost v JavaScriptu

  • angličtinu pro čtení dokumentace

Výhodou bude:

  • .NET Framework a .NET Core

  • TypeScript, React

  • MS SQL

  • předchozí zkušenost s M365/Sharepointem

Nabízíme

V práci Vás chceme maximálně podpořit, proto od nás můžete čekat:

  • i 100% remote spolupráci (samozřejmě můžete využít naše kanceláře po celé ČR i na Slovensku)

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na techniku dle vlastního výběru

Samozřejmostí je u nás dovolená 5 týdnů, sick days, podpora od celého našeho týmu, mobilní tarif s neomezenými daty a spousta dalšího.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4399132  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.