Inženýr/ka kvality – automotive, inovativní technologie

Kraj Vysočina

Popis pozice

Jste odborník v oblasti kvality se zaměřením na automotive a hledáte novou příležitost?

Přidejte se k týmu profesionálů, kteří rozumí své práci, a dokážou náležitě ocenit tu vaši.

  • Komunikace se zákazníky a zavádění jejich požadavků do výroby

  • Dohled nad výrobním procesem a zapojení se do jeho zlepšování

  • Práce s příslušnými nástroji spojenými s automotive (PPAP, VDA)

  • Sledování a vyhodnocování výrobní kvality, navrhování preventivních opatření

  • Řešení reklamací a provádění nápravných činností

  • Příprava dokumentace, reporting, účast na interních auditech

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání – technického směru

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou (automotive velkou výhodou)

  • Znalost procesu řízení kvality

  • Schopnost čtení technické dokumentace

  • Dobré analytické myšlení

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Bonusy a prémie k základní mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Interní vzdělávací kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4399134  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.