Vedoucí prodejny elektroinstalačního materiálu Blatná

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme šéfa blatenské prodejny elektroinstalačního materiálu.

Náplň práce je pestrá - od prodeje zákazníkům, fakturaci, přes veškeré zajištění provozu pobočky, po rozvíjení obchodních kontaktů v regionu.

Potřebujeme akčního člověka, který dokáže stmelit tým, nezalekne se žádné výzvy a je aktivní řidič ;-)

  • vedení a rozvoj zaměstnanců pobočky,

  • řízení provozu maloobchodní prodejny,

  • rozvíjení obchodních kontaktů v regionu,

  • spolupráce na tvorbě obchodní strategie v regionu,

  • pravidelný reporting,

  • poskytování rad zákazníkům,

  • zpracovávání nabídek klientům.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání – výhodou v oboru elektro,

  • ŘP sk. B - aktivní řidič,

  • znalost práce s PC - MS Office,

  • dobré komunikační schopnosti,

  • praxe v obchodě a s vedením lidí.

Nabízíme

  • fixní mzdu dle znalostí a zkušeností,

  • odměny dle výsledků prodejny,

  • práci pouze ve všedních dnech 6:30 - 15:00 hodin,

  • 2 dny zdravotního volna/rok,

  • stravenkový paušál 80 Kč/den

  • rodinné prostředí,

  • zázemí stabilní, stále se rozvíjející společnosti.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4399135  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.