Analytik logistiky – pro absolvetny, zkušenosti netřeba

Kraj Vysočina

Popis pozice

Hledáš uplatnění po škole a cílíš na různorodou práci, kde je od každého trochu?

Přidej se k týmu kolegů v logistice a prověř své komunikační dovednosti, znalost angličtiny, schopnost mít ve věcech pořádek, a nějakou tu trpělivost na administrativu.

  • Přijímat objednávky od zákazníků a plánovat je v SAPu

  • Kontrolovat termíny expedice produktů a jejich objednaný počet

  • Zajištovat dopravu

  • Připravovat podklady k fakturaci zboží

  • Komunikovat s českými i zahraničními zákazníky

Profil kandidáta

  • Alespoň středoškolské vzdělání

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Znalost práce na PC

  • Proaktivita, preciznost a komunikativnost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Bonusy a prémie k základní mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Interní vzdělávací kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4399136  Datum zveřejnění: 9.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.