Kontrolor kvality - dvousměnný provoz

Zlínský kraj

Popis pozice

  • vstupní, mezioperační a výstupní vizuální kontrola odlitků a obrobků

  • rozhodování o opravách, vyřazení a dalším použití výrobků na základě kritériích uvedených v technologickém postupu

  • evidence záznamů o kvalitě výrobků

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru s maturitou

  • praxe a zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita

  • ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti + osobní ohodnocení

  • příplatek za odpolední směnu

  • 5 týdnů dovolené

  • po odpracovaném roce příspěvek do kafeterie 6000 Kč/rok

  • závodní stravování, zaměstnavatel na oběd přispívá 60 %

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • slevy na nákup a servis vozidel

  • odborný rozvoj a vzdělávání, možnost profesního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4399280  Datum zveřejnění: 10.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.