PROJECT MANAGER(KA) v IT FIRMĚ | Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do úspěšné české SW společnosti nově hledám posilu na pozici project managera/managerky, který/á by se ujal/a nových projektů. Těšit se můžete na zajímavé projekty, příjemné uvolněné pracovní prostředí, prima kolektiv a atraktivní pracovní podmínky - mzda, odměny, Multisportka atd.

  • řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření

  • stanovení časového a finančního plánu realizace projektu, jeho kontrola

  • vedení a řízení projektového týmu

  • koordinace postupů prací a návazností činností

  • řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu

  • analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu

  • koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz předmětu a cílů projektu

  • reportování stavu realizace projektu vedení firmy i zákazníkovi

  • příprava nabídek na projekt nebo change requesty, jejich prezentace a obhajoba zákazníkům

  • vedení porad se zákazníky a dodavateli

Profil kandidáta

  • ukončené vysokoškolské vzdělání

  • zkušenost s project managment IT projektů

  • komunikativní AJ (min. B2)

  • pokročilá znalost a skutečná praxe s MS excel

  • schopnost předcházet problémům, problémy, které nastanou být schopen vyřešit

  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

  • orientace na výsledek

  • schopnost prezentace firmy, projektu, sebe před zákazníkem

  • iniciativní přístup a odhodlání učit se, posouvat se, růst

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení a odměny

  • zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie

  • spolupráci se zkušenými developery a experty

  • nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • příspěvek na životní/penzijní pojištění

  • příspěvek na dovolenou

  • multisport karta

  • firemní telefon

  • možnost osobního růstu a rozvoje

  • přátelský kolektiv a podporu ze strany kolegů i vedoucích pracovníků

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4399600  Datum zveřejnění: 10.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.