Obsluha plastikářské výroby

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě?

Jste manuálně zručný/á a nevadí Vám třísměnný režim?

Hledáme kandidáty na obsluhu linky do plastikářské výroby s nástupem přímo do kmene společnosti.
Obsluha lisu, odebírání výrobků, balení výrobků, pomocné práce ve výrobě - pracuje se ve třísměnném provozu.

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti ve výrobě (v plastikářské výrobě VÝHODOU)

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost

  • ideální pro kandidáty, kteří chtějí kariérně růst - případné zaučení n apozici pomocného seřizovače/seřizovačky

Nabízíme

  • nástupní mzda dle zkušeností

  • stravenky ve výši 145 Kč

  • 1 den sick day

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • náborový příspěvek

  • 3000 Kč každé čtvrtletí při nulových absencích

  • příspěvek na dopravu

  • nástup přímo do kmene společnosti

  • příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4400384  Datum zveřejnění: 11.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.