Projektový manažer pro silniční stavby

Praha

Popis pozice

Pro soukromou společnost, která zajišťuje výstavbu a provoz pro nový úsek dálnice a jako první na území ČR zajišťuje nový inovativní projekt, hledám stavaře se zkušenostmi v oblasti dopravních staveb a řízení dodavatelů.

  • smluvní a technický dohled na dodavatele

  • komunikace s dodavatelem provozní údržby

  • řízení subdodavatelů

  • kontrola a posouzení konstrukčních řešení, materiálů a práce z hlediska nákladů a budoucího dopadu na provoz

  • spolupráce s technickým ředitelem ohledně rozpočtů a plánování projektu

  • sledování a kontrola dodavatelů v rámci vyhledání potenciálních závad a jejich odstranění

  • správa technické dokumentace

  • podílet se na řízení vztahů se všemi úřady a místními účastníky

  • zajištění dodržování BOZP

  • rozpoznat a předcházet rizikům s cílem minimalizovat dopady na společnost

Profil kandidáta

  • zkušenost s výstavbou silnic

  • praxe s řízením staveb, dozorem stavem a řízením projektů

  • znalost stavebních materiálů

  • znalost anglického a českého (slovenského) jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • firemní mobilní telefon a notebook

  • rozvoj kariéry

  • Sick Days

  • Homeoffice

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4401263  Datum zveřejnění: 12.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.