Stavební technik - rozšiřování poboček

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

  • stavební dozor při stavbách a rekonstrukcích poboček

  • komunikace uvnitř společnosti

  • kontrola prováděných prací

  • řešení reklamací

  • koordinace výběrových řízení na dodavatele

  • kontrola nájemních smluv

  • administrativní podpora při údržbě poboček

Profil kandidáta

  • zkušenost s řízením staveb

  • minimálně SŠ stavební

  • výborná čeština a komunikativní znalost německého jazyka

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • stabilní společnost

  • automobil i pro soukromé účely

  • mobilní telefon a notebook

  • stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • kvalitní zaškolení

  • různorodá práce

  • přátelský a vstřícný kolektiv

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4401268  Datum zveřejnění: 12.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.