Strategický nákupčí v Plzni

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro zkušeného nákupčího máme zajímavou pracovní příležitost přímo v Plzni. Na pozici hledáme někoho, kdo má zkušenosti s nákupem materiálu a vyhledáváním dodavatelů a má komunikativní angličtinu a znalost MS Office.

V případě zájmu nám zašlete váš životopis.

  • vyhledávání dodavatelů pro nákup vhodných komponentů a materiálu

  • organizace obchodních jednání - posouzení vhodných dodavatelů

  • uzavírání smluvních vztahů s novými dodavateli

  • příprava nabídek pro nové dodavatele

  • příprava dodavatelských smluv

  • interní komunikace s technickým úsekem a s projektovými manažery

  • práce v prostředí MS Excel (analyzování a vyhodnocování dat, tvorba reportů)

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického

  • základní znalost a orientace v technické dokumentaci

  • aktivní uživatel PC - znalost MS Office (především MS Excel)

  • angličtinu na komuniktaivní úrovni - komunikace se zahraničními dodavateli

  • aktivní řidič skupiny B

  • právní povědomí zejména v oblasti nákupu

Nabízíme

  • příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně

  • příspěvek na Cafeterii - 4 800 Kč ročně pro volnočasové aktivity

  • dotované stravování v kantýně v prostorách společnosti

  • individuální i skupinové jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma)

  • firemní akce (všesportovní den, vánoční večírek, Do práce na kole apod.)

  • týden dovolené navíc - tj. 25 dní dovolené

  • 2 sick days

  • možnost kariérního růstu

  • možnost využití firemní školky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4402964  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.