Strojní zámečník v jednosměnném provozu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsi manuálně zručný? Preferuješ pracovat na jednu směnu? Sestavování elektromechanických dílů je pro tebe hračka a máš s tím předchozí zkušenosti? Tak čti dál a zašli nám svůj životopis. Staň se sůležitým článkem zámečníků.

Hledáme zámečníky i do více lokalit.

  • práce s výkresovou dokumentací

  • dle ní sestavování elektromechanických sestav (např. odpojovače, spínače)

  • práce přímo na montážní lince

  • rozměřování a orýsovávání materiálů a strojních součástí

  • ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním

  • ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek

  • práce na 1 směnu

Profil kandidáta

  • znalost a orientace v technické dokumentaci

  • manuální zručnost

  • ochota pracovat v týmu

Nabízíme

  • vánoční bonus

  • zvýšení platu po půl roce

  • stravenky v hodnotě 100Kč  - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně

  • penzijní připojištění

  • dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel)

  • Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, cestování, relaxace, vzdělávání, zdraví i sport)

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR

  • stabilní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4402965  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.