Senior Sales Manager s ročními bonusy až 1,5 milionu Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro profesionálního obchodníka máme příležitost zajímavé pracovní nabídky do ryze české firmy. Konkrétně hledáme nového kolegu, který se setká s novými technologickými postupy. Ročně si v průměru k fixnímu platu vyděláte na odměnách 1,5 milionu Kč. Pokud jsi rozený obchoďák a potrpíte si na vysokém finančním ohodnocení, tak nám zavolejte nebo zašlete svůj životopis. Už se těšíme.

  • udržení a rozvíjení stávajícího portfolia zákazníků, které má firma za 20 let působení

  • vyhledávání nových zákazníků, schopnost samostatně vyhledávat akvizice

  • vedení obchodních jednání

  • udržení vztahů se zákazníky

  • vyhodnocení daných obchodních příležitostí - budete řídit celý proces obchodu od oslovení zákazníka až po nabídku našich služeb

  • vytváření nabídek po domluvě obchodu a komunikace se zahraničními kolegy ohledně zakázek

  • návštěva zákazníků - kraj Plzeňský, Jihočeský a Středočeský

  • práce na 100% HO, 1 x měsíčně dojíždění na meeting společnosti

  • spolupráce s technologickým oddělením

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání - nejlépe technického směru

  • obchodní praxe min. 10 let (např. výroba, automatizace,technologie)

  • zkušenosti s projektovým obchodem

  • angličtina na komunikativní úrovni- vytváření smluv v angličtině

  • skvělé organizační a prezentační schopnosti

  • schopnost zvládat stres při náročných zakázkách

  • zájem o průmysl 4.0.

Nabízíme

  • roční bonusy  až 1,5 milionu Kč

  • služební automobil

  • veškeré vybavení pro HO - mobilní telefon, notebook, tiskárna

  • 100% HO

  • dostanete i od svého zaměstnavatele business oblečení -např. košile, kravaty, boty

  • vlastní asistentka + marketingová podpora při obchodní činnosti

  • proplacení účtů za nákup pro prvňáčka do výše 1 000 Kč

  • proplacení účtů za nákup pro miminko do částky 2 000 Kč

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • dárek před dovolenou ve formě tankovací karty

  • firemní akce - výlet do sklípku, vánoční večírek

  • systém talent managementu pro rozvoj pracovníků

  • kurzy angličtiny zdarma

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4402967  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.