Test engineer – Praha - IČO

Praha, Česko

Popis pozice

Typ úvazku: Full-time, IČO
Adresa: Praha 8 – Libeň
Jazyky: EN: minimálně B2, CZ/ SK: minimálně B2
Docházka: Hybridní model, pro začátek je potřeba byt v kanceláří v Praze (1-2x týdne), zbytek HO
Společnost: Poptávajícím klientem je stabilní mezinárodní firma, která vyrábí a dodává informační systémy pro oblast bankovnictví. Je evropským leaderem v oblasti bankovních a finančních služeb, zároveň i jedna z nejsilnějších bank na světě.
Tvorba, exekuce a vyhodnocení funkčních automatizovaných testovacích scénářů pro WS služby v oblasti bankovních služeb.

Projekt 1:

  • Testování core systému pojišťovny. Jedná se o legacy aplikaci (thick client) s robustním workflow. Specifika: Aktuální prostředí je waterfall, ale postupně se snažíme zapojovat prvky agilního vývoje.

  • Účast na aktivitách (projektech) v rámci, kterých se dodávají / implementují vylepšení aplikace (test analýza, test exekuce, vyhodnocení, podpora bugfixingu)

  • Regresní testování aplikace v rámci pravidelných releasů

Projekt 2:

  • Testování webových aplikací (jak FE tak BE) v agilním prostředí (SCRUM).

  • Testování nových požadavků - Test analýza, test exekuce včetně reportingu a vyhodnocení.

  • Příprava a exekuce regresních testů včetně aktualizace existujících regresních sad

  • Budování a aktualizace znalostní báze (postupy pro testování, kolekce testů, pracovní postupy)

Profil kandidáta

Projekt 1:

  • Zkušenosti s test analýzou v agilním prostředí - min 3 roky

  • Základní zkušenosti v testování API (integrační testy, Postman)

  • Zkušenosti v testování Front End / GUI (Selenium)

  • Zkušenosti s tvorbou testovací dokumentace (Swagger)

  • SQL (základní příkazy např. „order by“)

Projekt 2:

  • Nejméně 3 roky zkušenosti s testováním SW

  • Zkušenosti s test analýzou a tvorbou testovacích případů

  • Zkušenosti z projektů ve finančních institucích (min 3 roky)

  • Basic SQL

  • Ticketovací nástroje (Azure devops - TFS)

  • Confluence

Nabízíme

  • Spolupráce na IČO, dlouhodobé projekty

  • Práce v stabilní, stále rostoucí společnosti

  • Příjemnou firemní atmosféru. V Praze mají zhruba přes dvě stovky lidi, stále se potkávají na formálních i neformálních firemních akcích (např. celofiremní meetingy, vánoční večírek, sportovní akce, teambuildingy)

  • Možnost úzké spolupráce s dalšími zeměmi v rámci regionu a denně využívat znalost angličtiny

  • Flexibilní pracovní doba a Home Office po dohodě s nadřízeným

  • Občerstvení na pracovišti

  • Zázemí pro sportovce a cyklisty

  • Hlídané parkoviště, sprchy a šatna

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4402970  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.